Mūsu viesu namā ir brīnišķīgas 6 istabiņas.
Katrā no tām ir savas labierīcības Jūsu komfortam un labsajūtai.
Četriem numuriņiem ir divguļamās gultas, bet diviem no tiem vienvietīgas.

sesi-briniskigi-numurini-viesu-nama-bezdubeni-lux-king-bed-berniem-viesu-maja-svetkiem

Queen Lux

Romantiska istabiņa, interjers veidots sarkanos, sarkanā krāsa simbolizē dzīvību, mīlestību, sirsnību un kaislību. Šī istaba ir ar balkonu, no kuras paveras gleznains skats uz dārzu. Pilnvērtīgai atpūtai liela divguļamā gulta, tumšie aizkari ērta vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.

KingLux

Otra istabiņa ar balkonu un pasakaino skatu uz dārzu. Telpas dizainā dominē oranžā krāsa. Tā ir mērķtiecības krāsa, kas virza uz priekšu. Izcilai atpūtai liela divguļamā gulta, tumšie aizkari ērta vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.

King Garden

Francijas romantika, maza bet bezgala mīlīga istabiņa ar ērtu gultu saldam miegam. Vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.

King Summer

Francijas romantika, maza, bet bezgala mīlīga istabiņa ar ērtu un platu gultu saldam miegam. Vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.

Standart Gold

Saulaina un gaismas pilna istaba ar divām vienvietīgām gultām. Iespējams papildināt ar matračiem, kā vēl papildus guļvietas. Pa logu paveras brīnišķīgs skats uz mežu. Vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.

Standart Romance

Gaiša istaba ar skaistu skatu uz dīķi un mežu, divām vienvietīgām gultām. Iespējams papildināt ar matračiem, kā vēl papildus guļvietas. Vannas istaba, kas aprīkota ar dušu un nepieciešamajiem higiēnas līdzekļiem.